Eurosport 2 Online

Acum la Eurosport 2:  Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia - Ştafeta masculină Inclusiv avancronica
Urmeaz─â la Eurosport 2:  Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - Masculin, pe echipe, manşa finală, DT 130

Pasul 1. Alege unul din serverele de mai jos.

Daca un server nu merge, alege altul!
AcePlayer

AcePlayer

AcePlayer

AcePlayer

AcePlayer

AcePlayer

AcePlayer

AcePlayer

Pasul 2. Apasa butonul de mai jos pentru a vedea Eurosport 2 cu AcePlayer. Asteapta 30 secunde pana se incarca stream-ul.

Nu ai AcePlayer instalat ?

Programul TV la Eurosport 2 Online
07:00  Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia - Ştafeta masculină Inclusiv avancronica
07:45  Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - Masculin, pe echipe, manşa finală, DT 130
08:40  Schi fond: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - Schiatlon masculin Inclusiv avancronica
09:40  Schi fond: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - Schiatlon feminin Inclusiv avancronica
10:25  Schi fond: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - Ştafeta feminină
11:25  Schi fond: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - Ştafeta masculină Inclusiv avancronica
12:50  Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia - Ştafeta feminină Inclusiv avancronica
14:15  Combinata nordică: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica
15:10  Sanie: Cupa Mondială, la Innsbruck, în Austria - Feminin, individual, prima manşă
15:40  Sanie: Cupa Mondială, la Innsbruck, în Austria - Feminin, individual, manşa a doua
16:10  Sanie: Cupa Mondială, la Innsbruck, în Austria - Sprint
17:10  Schi alpin: Cupa Mondială, la Kitzbühel, în Austria - Slalom masculin - Manşa a 2-a Inclusiv avancronica
18:00  Snowboard: Cupa Mondială , în Italia - Masculin şi feminin, snowboardcross
19:00  Snowboard: Cupa Mondială , în Italia - Mixt, echipe, snowboard cross
20:00  Schi acrobatic: Cupa Mondială, la Idre, în Suedia - Masculin şi feminin, skicross
21:00  Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia - Ştafeta feminină Inclusiv avancronica
21:55  Ştirile Eurosport
22:00  Golf: Circuitul PGA - American Express, în La Quinta, Statele Unite - Ziua a 4-a
02:00  Ştirile Eurosport
02:05  Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia - Ştafeta feminină Inclusiv avancronica
03:00  Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - Masculin, manşa finală, DT 130 Inclusiv avancronica
04:00  Combinata nordică: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - DT 130 Inclusiv avancronica
04:30  Combinata nordică: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - Sprint pe echipe Inclusiv avancronica
05:00  Combinata nordică: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - DT 130 Inclusiv avancronica
05:30  Combinata nordică: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica
06:00  Snooker: Campionatul Regatului Unit - Finala Programul britanic

Canale TV similare cu Eurosport 2 Online